Бронювання авіаквитків на Bookandtrip

Надійний сервіс

Багаторічний досвід роботи

Починаючи з 2012 року ми надаємо послуги бронювання і продажу авіаквитків, післяпродажне обслуговування (повернення і внесення змін до авіаквитків), а також високоякісну підтримку клієнтів.

 • Станом на 1 листопада 2017 року понад 118 000 пасажирів довірили нам свої подорожі і число постійних клієнтів весь час збільшується.
 • За минулий рік більше 39 000 авіаквитків було оформлено нашим агентством.

Зараз Bookandtrip — один з провідних універсальних сервісів для пошуку, бронювання та купівлі авіаквитків онлайн.

Чому у нас дешевше ніж в авіакомпаній

Ціна квитка — це завжди багато складових, від яких залежить кінцева сума.
Що дозволяє нам пропонувати найнижчі ціни:

 • Відсутність комісій
  агентства
 • Ми не беремо оплату за оформлення авіаквитків зменшуючи тим самим їх вартість
 • Спеціальні тарифи
  від авіакомпаній

Ми укладаємо договори з авіаперевізниками і отримуємо право на реалізацію квитків за спеціальними цінами

Безпека платежів

Всі оплати, що проходять через Bookandtrip надійно захищені відповідно до світових стандартів. Підтвердження тому — сертифікат PCI DSS версії 3.2.

Критерії сертифікації розроблені Радою з безпеки індустрії платіжних карт і затверджені світовими платіжними системами, серед яких Visa, MasterCard та інші.

Крім цього ми застосовуємо новітні технології шифрування даних, що приймаються, сайт постійно сканується, для виявлення та ліквідації потенційних загроз.

Захист персональних даних

Вказуючи дані при купівлі авіаквитків ви можете бути впевнені в надійності нашого ресурсу. Захист особистих даних користувачів — наше пріоритетне завдання. Ми використовуємо новітні способи та механізми:

 • Шифрування: перетворення інформації, що вводиться в закодований набір символів, який неможливо розшифрувати без спеціального ключа.
 • Сканування: сайт постійно піддається перевіркам, для оперативного виявлення і ліквідації будь-яких загроз безпеці даних.

Служба підтримки 24/7

Ми за те, щоб постійно бути на зв'язку і надавати потрібну інформацію вчасно. З питаннями та пропозиціями, звертайтеся будь-яким зручним способом:

Наші агенти готові допомогти цілодобово і без вихідних. Якщо виникли питання по роботі сайту, відповіді на найпоширеніші з них можна знайти тут.

Гарантія повернення

Робота нашого сервісу строго регулюється договором ІАТА — зводом правил про взаємодію між агентствами, авіакомпаніями і пасажирами. Умови цього договору, є частиною гарантії повернення коштів. І ми як агентство зобов'язуємося проводити всі процедури повернення авіаквитків виключно керуючись інструкціями авіаперевізників.

Ми також активно беремо участь в ситуаціях, де порядок повернення повинен бути узгоджений з авіаперевізником індивідуально. Наприклад, вимушене повернення у зв’язку зі станом здоров'я, і ​​подібне. Наші агенти ведуть листування, направляють запити і надають необхідні підтвердження, щоб прискорити отримання остаточного рішення і оперативно вирішувати питання, що з’являються.